تمام مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات استودیو طراحی وب سایت بنیکس، توافق مي کنند که به محض عضويت براي استفاده از خدمات ما، شرايط و ضوابط ارائه خدمات بنیکس را ، که در اين صفحه آمده است رعايت نمايند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ما، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي بنیکس به سايرين با اختلال مواجه شود. مقررات استفاده جزئيات را شامل نمي شود و بنیکس، حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي آن، براي خود محفوظ مي دارد، و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي به سايت www.benix.ir يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد، هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي بايست به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال شود. شرايط استفاده از خدمات، هر گونه توافق ديگري را با استودیو طراحی وب بنیکس ، چه به صورت كتبي، شفاهي يا به هر صورت ديگر لغو مي نمايد.

1 - حقوق مالکيت مشتری:

مالك قانوني وب سايتها و سرويسهاي مشتريان بنیکس، فرد يا سازماني است كه نامش به عنوان مالك در بانکهاي اطلاعاتي و قراردادهاي استودیو طراحی وب بنیکس آمده است. بنیکس تنها در صورت ارائه حکم دادگاه توسط مشتري قادر خواهد بود که سرويس ميزباني وب شخصي را به ديگري منتقل کند.
مشتری در هر زمان که صلاح بداند می تواند نسبت به انتقال دامنه های ثبت شده توسط بنیکس به هر یک از شرکتها اقدام نماید و این مورد را باید از طریق ارسال تیکت درخواست نماید . بدیهی است که هزینه انتقال دامنه بسته به نوع دامنه از مشتری دریافت خواهد شد.

2 - استفاده غير قانوني:

سرورها و خدمات ميزباني وب بنیکس فقط مي بايست با اهداف قانوني، مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است. اين موارد شامل مواد ذيل مي شود، اما محدود به آن نمي شود:

حق چاپ مطالب (Copyright)، علائم تجاري، رموز تجاري يا ديگر حقوق مالكيت معنوي كه بدون مجوز رسمي مورد استفاده قرار گرفته باشند. مطالبي كه غير اخلاقي و ناهنجار باشند و يا تهديدات غير قانوني اعمال نمايند. توهين به اشخاص و سازمانها يا نشر مطالب کذب بر عليه ديگران. استفاده از سايت به منظور فريب بازديدکنندگان و کلاه برداري و مسائلي از اين قبيل.

سوء استفاده از سيستم و شبکه:

مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنين مسائلي شرکت حق خود را براي پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني محفوظ مي دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود: دسترسي يا استفاده غير مجاز از داده ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب پذيري يك سيستم يا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب سايتها بدون مجوز از مالکان آنها و ...

ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي:

استفاده از سرويسها يا تجهيزات بنیکس براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

3 - مسئوليت مشتريان:

مشتريان بنیکس مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير مشتريان را محترم بشمارند. بنیکس اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به مشترياني كه از خدمات استودیو طراحی وب سایت بنیکس به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ کند.

4 - اقداماتي که بنیکس در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي دهد:

تخلف يک مشتري از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. استودیو طراحی وب سایت بنیکس تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كه بنیکس از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي مشتري را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، بنیکس بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس ميزباني وب يك مشتري را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، بنیکس، بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.


5ـ - اعمال تغييرات در سرويسها:

استودیو طراحی وب بنیکس اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. بنیکس مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

6 - تهيه نسخ پشتيبان از اطلاعات (Backup):

استودیو طراحی وب سایت بنیکس از تمام اطلاعات سايتها و بانکهاي اطلاعاتي مشتريان، به صورت منظم هفتگي و ماهانه، نسخه پشتيبان تهيه مي کند اما بجز در مواردي كه كتباً با مشتري به توافق رسيده باشد، مشتريان منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخ پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و در صورتي که در مورد خاصي نياز به بازيابي اطلاعات از دست رفته مشتري بود هزینه بازیابی اطلاعات از مشتری دریافت خواهد شد و در مواردی که نسخه های پشتيبان بنیکس به درستي عمل نکردند، استودیو طراحی وب بنیکس به هيچ وجه مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد.

7- محصولاتي که توسط استودیو طراحی وب بنیکس طراحي و توليد نشده اند:

هر نوع اشاره به محصولاتي كه توسط استودیو طراحی وب بنیکس، كارمندانش يا هر شخص ثالثي در ارتباط با آن صورت بگيرد، فقط به منظور اطلاع رساني مي باشد و نبايد به عنوان تصويب يا توصيه از جانب اين شرکت تلقي شود. بنیکس هيچگونه مسئوليتي در قبال اين گونه محصولات ندارد.

حق مالکيت معنوي استودیو طراحی وب بنیکس:

مشتريان نمي توانند بدون موافقت كتبي بنیکس، لوگو و یا نام و لینک بنیکس را از روی وب سایت طراحی شده توسط استودیو طراحی وب بنیکس حذف نمایند. مگر اینکه این مورد در قرارداد منعقده مطرح و ثبت شده باشد.

8- ارسال هرزنامه (Spam):

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به مشتريان بنیکس اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي بنیکس قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند مي بايست جريمه اي معادل حداقل 1,000,000 ريال بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد. بنیکس، اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد.


موارد فورس ماژور:

استودیو طراحی وب بنیکس هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. اما در چنين شرايطي شرکت تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.