در بازار تبلیغات امروز شرکت های بسیاری در زمینه تبلیغات مشغول فعالیت هستند که هر کدام بازار کار و مشتریان خود را دارند. ولی کیفیت کار، دید هنری و گرافیکی و روش های تبلیغاتی متفاوتی در این امر دخالت دارند. راز موفقیت در تبلیغات برای شرکتهای تبلیغاتی، وب سایت های تبلیغاتی و مخاطب های آنها در کیفیت، نوآوری و متدهای به کار رفته نهفته است که توجه به این امر می تواند در جذب مخاطب و در نهایت بازگشت هزینه مصرف شده در تبلیغات نقش موثری داشته باشد.

 


عکس برداری صنعتی

عکس برداری صنعتیعکس برداری صنعتی از محصولات و کالاهای  تولیدی  شما ، با استفاده از بهترین تجهیزات عکس برداری روز دنیا توسط قویترین و حرفه ای ترین گروه عکس برداری در هنربرتر، یکی دیگر از خدمات ما برای شما می باشد.

.عکاسی صنعتی با کیفیت بالا از تولیدات و کالا های شما ، چاپ و امور چاپی - تبلیغاتی بر روی انواع مدیا ها را در هر ابعادی میسر خواهد کرد .

با تکنیکهای خارق العاده عکاسی ، جلوه تصویری محصولات شما بهتر و بیشتر نمایان خواهد شد و در نتیجه قدرت و نفوذپذیری تبلیغات شما به حد چشم گیری افزایش پیدا خواهد کرد.


طراحی لوگو

طراحی لوگولوگو یک نشان ساده خلاقانه و زیبا است .لوگو یک شناخت سریع از سازمان شماست، لوگو ایجاد حس صداقت و اعتماد است و در عین حال می تواند برعکس همه این ها هم باشد . لوگو معرف شرکت و تجارت شما و یا خدمتی است که ارائه می دهید
 . به طور معمولیک لوگواز نوشته ،اشکال ، رنگ و حجم تشکیل می شود که هرکدام از این مولفه ها می توانند بیان گر یک نشانه خاص باشند. لوگوها بنا بر نوع کسب و کار و تجارت سازمان میتوانند متفاوت باشند. لوگوی سازمان شما میتواند بیانگر شخصیت سازمان شما باشد. شرکت فراکارانت با استفاده از دانش فنی و تجربه خود سعی در ارائه مشاوره هرچه بهتر به شرکت ها و سازمان ها در امر انتخاب و طراحی نشانه و لوگو دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و در یافت شرایط طراحی لوگو با واحد مشاوره تماس بگیرید.

طراحی ست اداری

ست اداریشامل طرح های کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه، طرح سی دی و پوشه ها می باشد که ابزار مهم یک سازمان برای انجام امور اداری روزانه می باشد .یک ست اداری میتواند بسته به نوع شرکت و سازمان و فعالیتی که انجام میدهد متفاوت باشد.ست اداری یک سازمان نیز همانند لوگو میتواند بیانگر شخصیت، کار و فعالیت یک سازمان باشد. شما میتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ما در امور طراحی، اقدام به طراحی بسته ست اداری خود نمایید.

بروشور و کاتالوگ

طراحی کاتالوگ و بروشوربروشور ها و کاتلوگ ها لیستی از کالاها و خدمات با توصیفات و هزینه ها در خرید و فروش می باشند که به صورت متنی و چاپی یا فایل های الکترونیکی روی یک سی دی و یا کامپیوتر میتوانند ارائه شوند. بروشور ها و کاتالوگ ها میتوانند فهرستی ازکالاها یا خدمات سازمان به همراه عکس های مربطه باشند که با چیدمانی منحصر به فرد سعی در جذب مخاطب دارند. بروشور ها و کاتالو گ ها به دلیل آسانی در دسترس بودن و داشتن اطلاعات مفید، نقش مهمی را در ارتباط با مخاطبین بازی میکنند. از این رو واحد آلیه گرافیک خدمات طراحی کاتالوگ های چاپی و الکترونیکی را بر طبق نیاز مشتریان انجام خواهد داد. جهست کشب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره به بخش مشاوره مراجعه کنید.پوستر یک نشان تبلیغاتی است که به دلیل رنگ بندی های متنوع و زیبایی، نقش به سزایی در اذهان عمومی دارد. از آنجاییکه یک پوستر نقش مهمی در معرفی شما یا محصول شما دارد شما میتوانید با داشتن یک پوستر خوب از خیلی از رقبا تجاری خود پیشی بگیرید. شما می توانید پوستر خود را با عکس هایی خاص و طراحی خلاقانه برای شمار زیادی از مشتریان جذاب کنید.انتخاب بهترین روش برای داشتن یک پوستر خوب باعث به نمایش گذاشتن اهداف شما برای تامین نیاز های خریداران و فروشندگان می باشد.

تابلوهای تبلیغاتی

تابلوتبلیغاتیتابلو های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر برای جلب توجه عموم مردم استفاده میشود که چون در اذهان عده زیادی از مردم تاثیر میگذارد و باقی میماند، باید دارای ویژگی های منحصر به فرد، در عین حال ساده و قابل فهم باشد که قطعاً یکی از عوامل و فاکتور های موثر تبلیغاتی به شمار می آید. یک تابلوی تبلیغاتی مناسب در اولین نگاه مخاطب تاثیر خود را خواهد گذاشت پس یک طراحی متفاوت و خلاق، مسیر تجارت شما را میتواند تحث تاثیر قرار دهد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره تماس حاصل فرمائید.