سازمانها و نهادها

Organization

سریع ، ایمن و قدرتمند

فروشگاه آنلاین

Online Store

بسته فروشگاهی بنیکس

شرکت ها و موسسات

Companies

راه حل های ساده و کارآمد

کنگره ها و سمینارها

Congres and Workshop

راه کارهای جامع و کارآمد

کسب و کارهای کوچک

Small Businesses

کسب و کار خود را جهانی کنید

برنامه نویسی وب

Web Applications

هرآنچه شما مي خواهيد

چرا باید یک وب سایت داشته باشیمچرا باید وب سایت داشته باشیم؟

در عصر ارتباطات طراحی وب سایت جزء الزامات فضای رقابتی است. طراحی وب سایت یعنی راه اندازی یک ویترین جهانی 24ساعته که بدون هزینه های گزاف به صورت خیره کننده ای به تبلیغ نام و محصول شما می پردازد. طر احی وب سایت به شما یک فضای تبلیغاتی میدهد تا همیشه در فضای رقابتی با رقبای خود برای جذب مشتری جدید باشید. یادمان باشد اگر به دنبال گردآوری اطلاعات جهت بررسی و تحلیل مشتریان هستیم و برنامه ریزی برای آینده هستیم طراحی وب سایت بهترین ابزار در راستای دستیابی به این اهداف است .

 

ویژگیهای یک وب سایت خوب چیست ؟

طراحی وب سایت خوب یعنی تمام اهداف شما در طراحی وب سایت محقق شود . ممکن است هدف شما راه اندازی یک فروشگاه آنلاین باشد و یا یک وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات خود بخواهید و یا اینکه نیاز به یک وب سایت برای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای ساززمان و یا نهاد خود داشته باشید ، در همه این موارد نکته مهم شناسایی راهکارهایی است که هرچه بیشتر بتواند مخاطب شما را جذب نماید. از طرف دیگر وب سایت باید با رعایت اصول بهینه سازی موجبات دیده شدن شما در دنیای مجازی را در این عرصه رقابت تنگاتنگ فراهم آورد.

 

انواع وب سایتانواع وب سایت کدام است ؟

چنانچه قصد دارید خودتان مدیریت محتوای وب سایت را به عهده بگیرید و بدون نیاز به علم برنامه نویسی از آن بهره ببرید «طراحی وب سایت داینامیک» پیشنهاد ما به شما است ، چرا که در «طراحی وب سایت استاتیک » فقط برنامه نویس وب سایت میتواند تغییرات مورد نظر شمارا اعمال کند که ما آنرا خیلی توصیه نمی کنیم. فارغ از داینامیک یا استاتیک بودن وب سایت زبان های مختلفی نیز از قبیل HTML5 , JAVA , ASP.NET , PHP برای طراحی وب سایت وجود دارد که زبان مناسب بسته به نیاز های وب سایت شما انتخاب می شود.

 

کارشناس طراحی وبکارشناسان بنیکس چه کمکی به شما می کنند؟

توجه به این نکته ضروری است که طراحی وب سایت به صورت اصولی یک کار پیچیده است و برای دستیابی به بهترین نتیجه باید از تخصص و تجربه کارشناسان فنی بهره جست . استودیو طراحی وب بنیکس با این اعتقاد در بدنه کارشناسی خود از کارشناسان گرایشهای مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات نظیر  1- کارشناس برنامه نویسی صفحات وب 2- کارشناس طراحی صفحات وب 3- کارشناس تجارت الکترونیک و همچنین کارشناس مدیریت بازاریابی استفاده می نماید تا بتوانند به بهترین شکل ممکن تحلیل فرایند ها، اجزا و بخش های وب سایت را بر اساس تحلیل نوع مخاطب شما و تکنولوژی روز دنیا انجام دهند.

 

مراحل طراحی وب سایتمراحل ساخت وب سایت چگونه است ؟

چه هدفی برای طراحی وب سایت دارید؟!پس از مشخص شدن دلایل، تحلیل گروه مشاوران متخصص و مجرب درزمینه وب، توامان با نگاه مارکتینگ به شما کمک می کند تا مناسبترین وب سایت ، همراه با ماژول های ویژه کسب و کار شما انتخاب شود.حال با کمک همکاران آتلیه گرافیک و تیم نرم افزاری خود وب سایتی منطبق با اهداف شما طراحی ، اجرا وپیاده سازی میکنیم.